آموزش رفع ریپورت و بلاک در اینستاگرام

حتما تا به حالش ده که بخواین پستی ارسال کنین که نتونستیم براش کپشن بزنین ! یا اصلا نتونستین کامنتی ارسال کنین یا فرد جدیدی رو فالو کنین. اصطلاحا به این اتفاق در ایسنتاگرام یا شبکه ای مشابه بلاک شدن یا ریپورت شدن میگیم.

این اتفاق دلایلی زیادی میتونه داشته باشه!

هر شبکه ای برای خودش سیاست ها و قانون های خاص خودش رو داره، بنابراین اگر این قوانین وضع نشن سنگ رو سنگ بند نمیشه ! مثلا توی ۱ ثانیه به لطفا انواع اقسام ربات ها میزنیم ۱۰ کا یوزرو فالو میکنیم ! طبیعیه که به سرور فشار بیاد، طبیعیه که کاربران از این حرکت شما ناراضی باشن .

یا حتی ممکنه تبلیغاتی در کامنت نفرات ارسال کنین که این کار باعث نارضایتی طرف بشه و ایشون شما رو ریپورت کنه . این ریپورت شدن میتونه ۲۴ ساعت تا مادام العمر رو اکانت شما موندگار بشه …

اما اگر احیانا و به صورت سهوی این اتفاق افتاد راهش چی هست؟ 

رفع ریپورت و بلاک در اینستاگرام

همانطور که راه های زیادی برای بلاک شدن در اینستاگرام وجود دارد، برای رفع ریپورت و بلاک در اینستاگرام نیز راه های فراوانی وجود دارد. در ادامه تعدادی از ساده ترین و متداول ترین این روش ها ارائه شده است.

استفاده از کامنت های انگلیسی دیگران

یکی از ساده ترین و سریع ترین روش ها برای رفع ریپورت و بلاک در اینستاگرام ، درخواست از فالورهایتان برای فرستادن چند کامنت به زبان انگلیسی می باشد. در این روش شما با قرار دادن تصاویری که حاوی پیام درخواست کامنت می باشد، در تصویر پروفایل خود، از فالورهایتان درخواست کمک می کنید.

روش عوض کردن آدرس ایمیل

در این روش ابتدا باید وارد پروفایل خود شده و در قسمت تنظیمات پروفایل به بخش Private Information رفته و از آنجا اقدام به تغییر آدرس ایمیل یا شماره تلفن نمایید. لازرم به ذکر است که با تغییر هر کدام از این موارد، یک پیام از طرف اینستاگرام برای آدرس جدید ارسال می شود که باید با کلیک کردن روی آن ، عملیات تغییر را تایید نمایید.

روش رفع ریپورت و بلاک در اینستاگرام توسط کاربران

گاها پیش می آید که ما از طرف کاربران اینستاگرام بلاک و یا ریپورت می شویم. برای رهایی از این مورد نیز راهی وجود دارد اما کمی پیچیده تر می باشد. در این روش ابتدا باید بدانید که چه کسی شما را بلاک یا ریپورت نموده است. برای آگاهی از این موضوع باید نام کاربری فردی که به او شک دارید را در نوار جستجوی اینستاگرام سرچ کنید. اگر او شما را بلاک کرده باشد، احتمالا هیچ اثری را از او نخواهید یافت.

برای رفع ریپورت و بلاک در اینستاگرام توسط کاربران، در اولین مرحله سعی کنید فرد بلاک کننده را دوباره فالو کنید. اگر موفق به انجام این عمل نشدید او را Mention نمایید. در نهایت اگر همچنان بلاک بودید، تنها راه باقی مانده ساخت اکانتی دیگر می باشد. برای این منظور ساده ترین راه این است که یک اکانت دیگر در اینستاگرام بسازید.

Tagged under:

4 دیدگاه